article-detail-page
about-us
close
language Kraj

Odpowiedź na COVID-19

Zwiększenie produkcji w celu zaspokojenia popytu

Działalność firmy Hillrom rozwija się wraz ze znacznym wzrostem globalnego popytu na szereg kluczowych produktów. Firma Hillrom pracuje nad znacznym zwiększeniem produkcji tych produktów, mając na celu osiągnięcie co najmniej dwa razy większej produkcji, w miarę możliwości, w następujących obszarach:

  • Inteligentne łóżka dla OIT i oddziałów medyczno-chirurgicznych, w tym łóżka Progressa® firmy Hillrom do opieki medycznej na OIT oraz, dla rynków międzynarodowych, łóżek Hillrom™ 900 i Hillrom 900 Accella™.
  • Monitorowanie i diagnostyka pacjentów, w tym monitory Connex® i Spot Vital Signs®, a także narzędzia i materiały eksploatacyjne wykorzystywane podczas badań fizykalnych, w tym termometry, osłony sond oraz urządzenia i mankiety do pomiaru ciśnienia tętniczego.
  • Gwarancja dostaw

    Nasz dedykowany zespół zajmuje się planowaniem i utrzymywaniem ciągłości produkcji dla każdej linii produktów. Monitorujemy stan magazynowy produktów, surowców i komponentów potrzebnych każdego dnia, aby zaspokoić zapotrzebowanie klientów na większość naszych produktów na całym świecie. Firma Hillrom funkcjonuje bez istotnych przerw i aktywnie zarządza ryzykiem związanym z zaopatrzeniem. Firma Hillrom dokładnie przestrzega wytycznych WHO i amerykańskiego Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób (CDC) oraz zaleceń poszczególnych krajów dotyczących transportu i wysyłki.