Pacjent na łóżku szpitalnym jest podłączony do elektrokardiografu Welch Allyn® ELI® 380, podczas gdy lekarz podłącza odprowadzenie EKG.

Zautomatyzowany przebieg pracy. Pewność opieki.

Elektrokardiografy Welch Allyn® ELI® 380 i ELI® 280 mogą uprościć organizację pracy w zakresie EKG, skracając czas potrzebny na wykonanie badania, zwiększając dokładność danych i zapewniając bezpieczną łączność z EMR.

Prostota

Usprawniona procedura wykorzystująca kody kreskowe nie wymaga ręcznego wprowadzania danych, a bezprzewodowy moduł akwizycji (WAM) umożliwia bezprzewodową rejestrację EKG, co ułatwia wykonywanie badań i zwiększa wygodę pacjentów.

Bezpieczeństwo

Ochrona danych pacjenta i sieci dzięki szyfrowaniu danych i zaawansowanym zabezpieczeniom.

Łączność

Bezpieczne przesyłanie danych pacjenta do wybranego systemu zarządzania danymi lub EMR za pomocą standardowych protokołów, takich jak PDF, XML, HL7® lub DICOM®.

Poznaj elektrokardiograf ELI 380®


Elektrokardiograf Welch Allyn® ELI® 380 ECG został stworzony z myślą o usprawnieniu badań w celu lepszej opieki nad pacjentem. Uproszczenie pracy poprzez skrócenie czasu potrzebnego na wykonanie badania, zwiększenie dokładności danych i zapewnienie bezpiecznej łączności z systemem EMR.

Funkcja ERGO

Technologia „Best 10”

Algorytm interpretacji VERITAS®

Bezprzewodowy moduł akwizycji

Funkcje ułatwiające kontrolę zakażeń

Zaawansowane zabezpieczenia

Poznaj elektrokardiograf ELI 280®


Elektrokardiograf Welch Allyn® ELI® 280 ECG wyposażony jest w ekran dotykowy, intuicyjny interfejs użytkownika i wiele opcji łączności pozwalających na dopasowanie urządzenia do Twoich potrzeb.

Bezprzewodowy moduł akwizycji

Technologia „Best 10”

Kolorowy ekran dotykowy

Algorytm interpretacji VERITAS®

Skaner kodów kreskowych elektrokardiografów do badań spoczynkowych EKG ELI 380 i ELI 280

Brak zlecenia? Żaden problem. Dostępne jest także PDQ.

Proste skanowanie kodów kreskowych pozwala na szybkie i dokładne pobranie potrzebnych danych za pomocą zapytania o dane pacjenta.

 

 

""

Dokładne identyfikowanie krytycznych zapisów EKG za pomocą elektrokardiografu ELI 380

Zgodnie z najnowszym badaniem ekskluzywny algorytm interpretacji VERITAS firmy Hillrom rozpoznaje i powiadamia o krytycznych zapisach EKG związanych z ostrym zespołem wieńcowym (ACS) lepiej niż konkurencyjne rozwiązania*. Algorytm VERITAS z największym prawdopodobieństwem wykrywa również arytmie dzięki najwyższej czułości.

Elektrokardiograf ELI 380 posiada certyfikat DoD RMF w zakresie ochrony danych.
Elektrokardiograf ELI 380 posiada certyfikat DoD RMF w zakresie ochrony danych.

Ochrona danych pacjentów i sieci

Zabezpieczanie przechowywanych i przesyłanych danych dzięki szyfrowaniu i innym zabezpieczeniom, które spełniają rygorystyczne wymagania.

Intuicyjne i przyjazne dla użytkownika rozwiązania usprawniają pracę lekarzy

Posiadanie elektrokardiografu z intuicyjnym interfejsem użytkownika i ułatwiającego wydajną pracę ma kluczowe znaczenie dla utrzymania zadowolenia i wydajności naszych pracowników. [Elektrokardiograf] ELI 380 to właśnie gwarantuje. Zdolność [ELI 380] do automatycznego pobierania danych demograficznych pacjenta i przesyłania wyników stanowi znaczną poprawę w organizacji pracy. Każda możliwość wyeliminowania zbędnych czynności i ograniczenia potrzeby ręcznego wprowadzania danych pozytywnie wpływa na naszą pracę i wyniki finansowe.

Christopher S. Bowlin, MBA, kierownik ds. kardiopulmonologii BAHS w Platte Valley Medical Center

Sprawniejszy przebieg pracy klinicznej

Możliwość koncentracji na pacjentach

""

Możliwość koncentracji na pacjentach

Wyobraź sobie badanie EKG, który daje swobodę bezpiecznego dostępu do potrzebnych danych pacjenta i zmniejsza liczbę czynności wykonywanych ręcznie dla każdego zapisu EKG.

Skontaktuj się z nami już dziś

Skontaktuj się z przedstawicielem Hillrom już dziś, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej lub zaplanować pełną demonstrację oprogramowania.

Literatura
  1. * J. De Bie et al. Performance of seven ECG interpretation programs in identifying arrhythmia and acute cardiovascular syndrome. Journal of Electrocardiology 58 (2020) 143–149. https://doi.org/10.1016/j.jelectrocard.2019.11.043
    Identyfikacja krytycznych zapisów EKG dostępna jest wyłącznie w modelu ELI 380. Alarmy o krytycznych zapisach są dostępne zarówno dla modelu ELI 380, jak i ELI 280.
  2. ** Burke, Tucker: Microchem laboratory study NG1035-A2; Cleaning validation of ECG machines with Clorox towelette, 2014