Prostota

Dzięki małym rejestratorom, kolorowemu wykrywaniu pobudzeń, prostemu raportowaniu i elastycznym opcjom skanowania nasze rozwiązania analizy holterowskiej ułatwiają organizację pracy.

Bezpieczeństwo

Ochrona danych pacjenta i sieci za pomocą ochrony hasłem, ścieżki audytu, podpisów elektronicznych itp.

Łączność

Bezpieczne przesyłanie danych pacjenta do wybranego systemu zarządzania danymi lub EMR za pomocą standardowych protokołów, takich jak PDF, XML, HL7® lub DICOM®.

Nie przegap niczego

Dowiedz się, co sprawia, że rozwiązania do monitorowania holterowskiego Hillrom są tak wydajne.

Przyjazny dla użytkownika wyświetlacz

Algorytm interpretacji VERITAS®

Monitorowanie 7-odprowadzeniowe

Monitorowanie 12-odprowadzeniowe

Dane, których potrzebujesz i wolność, na którą zasługujesz

Nasze lekkie, wielokanałowe rejestratory cyfrowe zapewniają niezbędne informacje w niewielkiej obudowie i oferują zapis 3- lub 12-odprowadzeń, zintegrowane ekrany do wyświetlania krzywej EKG, wykrywanie impulsów stymulatora i rejestrację do 7 dni*.

* Dostępne z rejestratorem H3+
Lekarz szkoli pacjenta, jak dmuchać w spirometr podczas badania spirometrycznego w pakiecie Diagnostic Cardiology Suite.

Połączenie szybkości, elastyczności i wydajności

Lekarz wysyła raport z badania wysiłkowego z systemu Q-Stress do karty pacjenta w EMR.

Zapewniaj opiekę praktycznie wszędzie

Instytucje wieloośrodkowe mogą korzystać z sieciowych stacji roboczych HScribe w celu udostępniania i przyspieszania obiegu badań holterowskich w różnych lokalizacjach. Dzięki dwukierunkowej łączności i otwartej architekturze można uzyskać dostęp do potrzebnych danych tam, gdzie jest to konieczne.

Skontaktuj się z nami już dziś

Skontaktuj się z przedstawicielem Hillrom już dziś, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej lub zaplanować pełną demonstrację oprogramowania.